200V 30A STB30NF20L | STM | Sensim.pl
search
Tranzystor N-MOSFET 200V 30A D2PAK STB30NF20L STM
MPN: STB30NF20L
Brutto
W magazynie: 248
Rabaty ilościowe
Ilość Cena jednostkowa
Ilość
Tranzystor N-MOSFET w obudowie D2PAK z technologią krzemową, zapewniający stabilny Vdss 200V oraz Id 30A przy 25°C. Niska rezystancja włączenia Rds(on) 0,066 ohm gwarantuje minimalne straty przy wysokich prądach.
Idealny do zasilaczy impulsowych, sterowania silnikami, układów automotive i przemysłowych wymagających wysokiej wytrzymałości termicznej (Id 19A przy 100°C).
Parametr TechnicznyWartość / Specyfikacja
ObudowaD2PAK
Vdss200V
Id (Tc=25°C)30A
Id (Tc=100°C)19A
Rds(on)0,066 ohm