100uF 16V MAL203675101E3 | Vishay | Sensim.pl
search
Kondensator elektrolityczny 100uF 16V MAL203675101E3 Vishay
MPN: MAL203675101E3
Brutto
W magazynie: 200
Rabaty ilościowe
Ilość Cena jednostkowa
Ilość
Kondensator elektrolityczny Vishay BC serii 036 RSP zapewnia stabilność pojemności 20% w temperaturach od -40°C do 85°C oraz niski współczynnik strat (DF 0,16) przy napięciu 16V.
Parametr TechnicznyWartość / Specyfikacja
Pojemność100uF
Napięcie max16V
Tolerancja20%
Prąd tętnień (100Hz)160mA RMS
DF0,16
Temperatura pracy-40°C do 85°C
Wymiary5×11 mm
Raster2,5 mm
Czas życia (85°C, max prąd)3000 h