47uF 25V 25YXF47MEFCTA6.3X11 | RUBYCON | Sensim.pl
search
Kondensator elektrolityczny 47uF 25V 25YXF47MEFCTA6.3X11 RUBYCON
MPN: 25YXF47MEFCTA6.3X11
Brutto
W magazynie: 1034
Pojemność47uF
Napięcie25V
Tolerancja20%
Impedancja (100kHz)0,9Ω
Maksymalny prąd tętnień150mA RMS
Temperatura pracy-40°C do 105°C
Wymiary11×5mm
Raster5mm
Czas życia (105°C)5000h