2200uF 40V MAL205857222E3 | Vishay | Sensim.pl
search
Kondensator Snap-In 2200uF 40V 105C MAL205857222E3 Vishay
MPN: MAL205857222E3
Brutto
W magazynie: 84
Rabaty ilościowe
Ilość Cena jednostkowa
Ilość
Kondensator elektrolityczny Snap-In w aluminiowej obudowie zapewnia stabilność pojemności +/-20% w szerokim zakresie temperatur od -40C do 105C oraz niski ESR 87 mOhm przy 100Hz, co przekłada się na wysoką efektywność filtracji.
Parametr TechnicznyWartość / Specyfikacja
Pojemność2200 uF
Napięcie maksymalne40 V
Tolerancja20 %
ESR (100Hz)87 mOhm
Prąd tętniczy (RMS)2,04 A
Temperatura pracy-40C do 105C
Wymiary22 x 30 mm