68uF 400V 12000h 105°C 400BXW68MEFC16X25 | RUBYCON | Sensim.pl
search
Kondensator elektrolityczny 68uF 400V 12000h 105°C 400BXW68MEFC16X25 RUBYCON
MPN: 400BXW68MEFC16X25
Brutto
W magazynie: 195
Pojemność68uF
Napięcie maksymalne400V
Tolerancja20%
tanδ0,2
Maksymalny prąd tętnień (120Hz)0,57A RMS
Maksymalny prąd tętnień (100kHz)1,425A RMS
Temperatura pracy-40°C do 105°C
Wymiary16×25mm
Raster7,5mm
Długość wyprowadzeń4mm
Czas życia (105°C, maksymalny prąd)12000h