Low ESR 470uF 16V EZV471M16RF | Hitano | Sensim.pl
search
Kondensator elektrolityczny Low ESR 470uF 16V EZV471M16RF Hitano
MPN: EZV471M16RF
Brutto
W magazynie: 100
Rabaty ilościowe
Ilość Cena jednostkowa
Ilość
Kondensator elektrolityczny Hitano o pojemności 470uF i napięciu 16V, wyposażony w niską rezystancję szeregowa (ESR) 0,09 ohm oraz tolerancję 20%. Zapewnia stabilność parametrów w szerokim zakresie temperatur od -55°C do 105°C i żywotność 5000 h przy maksymalnym prądzie tętnień 670 mA RMS (100 kHz).
Parametr TechnicznyWartość / Specyfikacja
Pojemność470 uF
Napięcie nominalne16 V
Tolerancja20 %
ESR0,09 ohm
Maksymalny prąd tętnień (100 kHz)670 mA RMS
Zakres temperatur-55°C … 105°C
Wymiary10 x 10,5 mm
Czas życia (105°C)5000 h