150uF 350V EKXG351ELL151MMP1S | United Chemi-Con | Sensim.pl
search
Kondensator elektrolityczny Long Life 105°C 150uF 350V EKXG351ELL151MMP1S United Chemi-Con
MPN: EKXG351ELL151MMP1S
Brutto
W magazynie: 250
Rabaty ilościowe
Ilość Cena jednostkowa
Ilość
Kondensator elektrolityczny Long Life w serii KXG zapewnia stabilność pojemności 150uF przy temperaturze od -40°C do 105°C oraz żywotność 10000 h przy maksymalnym prądzie tętnień 960 mA RMS. Tolerancja 20 % i niska impedancja przy 120 Hz gwarantują spójne parametry w trudnych warunkach.
Parametr TechnicznyWartość / Specyfikacja
Pojemność150uF
Napięcie maksymalne350V
Tolerancja20%
Maksymalny prąd tętnień (120Hz)960mA RMS
Temperatura pracy-40°C do 105°C
Wymiary18×35,5 mm
Raster7,5 mm
Czas życia przy 105°C i maksymalnym prądzie tętnień10000 h