22uF 50V 130C 50RX3022M8X11.5 | RUBYCON | Sensim.pl
search
Kondensator 22uF 50V 130C 50RX3022M8X11.5 RUBYCON
MPN: 50RX3022M8X11.5
Brutto
W magazynie: 60
Rabaty ilościowe
Ilość Cena jednostkowa
Ilość
Kondensator elektrolityczny z serii RX30, wysokotemperaturowy, zapewniający stabilność pojemności 20% w zakresie temperatur od -40C do 130C, impedancję 0,35 Ohm przy 100kHz oraz żywotność 2000 h przy maksymalnym prądzie tętnień.
Parametr TechnicznyWartość / Specyfikacja
Pojemność22uF
Napięcie maksymalne50V
Tolerancja20%
Impedancja (100kHz)0,35 Ohm
Maksymalny prąd tętnień260 mA RMS
Temperatura pracy-40C do 130C
Wymiary11 x 8 mm
Raster3,5 mm