100uF 100V ERJ1KM101G20OT | AISHI | Sensim.pl
search
Kondensator 100uF 100V Low ESR ERJ1KM101G20OT AISHI
MPN: ERJ1KM101G20OT
Brutto
W magazynie: 975
Rabaty ilościowe
Ilość Cena jednostkowa
Ilość
Kondensator elektrolityczny niskoimpedancyjny Low ESR, zapewniający stabilność parametrów przy wysokich częstotliwościach oraz długą żywotność 10000 h w temperaturze 105 °C. Technologia Long Life gwarantuje niską rezystancję wewnętrzną (ESR 0,084 Ohm) i szeroki zakres temperatur pracy.
Parametr TechnicznyWartość / Specyfikacja
Pojemność100uF
Napięcie maksymalne100V
Tolerancja±20%
Maksymalny prąd tętnień1430 mA RMS
ESR0,084 Ohm
Temperatura pracy-40°C do 105°C
Wymiary10×20 mm
Raster5 mm
Czas życia (przy 105°C i max prądzie tętnień)10000 h