220uF 10V Low ESR EEUFR1A221 | Panasonic | Sensim.pl
search
Kondensator elektrolityczny 220uF 10V Low ESR EEUFR1A221 Panasonic
MPN: EEUFR1A221
Brutto
W magazynie: 344
Rabaty ilościowe
Ilość Cena jednostkowa
Ilość
Kondensator elektrolityczny Panasonic Low ESR seria FR zapewniający stabilność pojemności 20% w szerokim zakresie temperatur od -40°C do 105°C, niski ESR 0,13 Ohm oraz żywotność 5000h przy 105°C i maksymalnym prądzie tętnień.
Parametr TechnicznyWartość / Specyfikacja
Pojemność220 uF
Napięcie maksymalne10 V
Tolerancja20 %
ESR0,13 Ohm
Prąd tętnień455 mA RMS
Temperatura pracy-40°C do 105°C
Wymiary6,3 × 11,2 mm
Raster2,5 mm
Czas życia5000 h przy 105°C