68uF 350V EKXG351EC3680MM20S | United Chemi-Con | Sensim.pl
search
Kondensator elektrolityczny 68uF 350V 105°C EKXG351EC3680MM20S United Chemi-Con
MPN: EKXG351EC3680MM20S
Brutto
W magazynie: 244
Rabaty ilościowe
Ilość Cena jednostkowa
Ilość
Kondensator elektrolityczny Long Life serii KXG z dielektrykiem zapewnia stabilność pojemności +/-20% w zakresie temperatur od -40°C do 105°C oraz niski prąd tętnień 1400mA RMS przy 100kHz.
Parametr TechnicznyWartość / Specyfikacja
Pojemność68uF
Napięcie maksymalne350V
Tolerancja20%
Maksymalny prąd tętnień (100kHz)1400mA RMS
Temperatura pracy-40°C do 105°C
Wymiary18×20 mm
Raster7,5 mm
Czas życia (przy 105°C)10000 h