150uF 400V EKXG401ELL151MM40S | United Chemi-Con | Sensim.pl
search
Kondensator elektrolityczny 150uF 400V EKXG401ELL151MM40S United Chemi-Con
MPN: EKXG401ELL151MM40S
Brutto
W magazynie: 139
Rabaty ilościowe
Ilość Cena jednostkowa
Ilość
Kondensator elektrolityczny Long Life serii KXG zapewnia stabilność pojemności +/-20% w zakresie temperatur od -40°C do 105°C oraz żywotność 10000h przy maksymalnym prądzie tętnień 985 mA RMS.
Parametr TechnicznyWartość / Specyfikacja
Pojemność150uF
Napięcie maksymalne400V
Tolerancja20%
Prąd tętnień (120Hz)985 mA RMS
Temperatura pracy-40°C do 105°C
Wymiary18 × 40 mm
Raster7,5 mm