100uF 63V ERJ1JM101F16P50T | AISHI | Sensim.pl
search
Kondensator 100uF 63V ERJ1JM101F16P50T AISHI
MPN: ERJ1JM101F16P50T
Brutto
W magazynie: 1200
Pojemność100uF
Napięcie maksymalne63V
Tolerancja20%
Prąd tętnień (RMS)990mA
ESR0,13 Ohm
Temperatura pracy-40°C do 105°C
Wymiary8×16 mm
Raster5mm
Czas życia przy 105°C10000 h