15uF 450V EGX2WM150W20OT | AISHI | Sensim.pl
search
Kondensator elektrolityczny 15uF 450V EGX2WM150W20OT AISHI
MPN: EGX2WM150W20OT
Brutto
W magazynie: 100
Rabaty ilościowe
Ilość Cena jednostkowa
Ilość
Kondensator elektrolityczny Long Life serii CD11GES z dielektrykiem zapewnia stabilność pojemności +/-20% w zakresie temperatur od -40°C do 105°C oraz żywotność 12000 h przy maksymalnym prądzie tętnień 450 mA RMS.
Parametr TechnicznyWartość / Specyfikacja
Pojemność15uF
Napięcie maksymalne450V
Tolerancja20%
Prąd tętnień450 mA RMS
Temperatura pracy-40°C do 105°C
Wymiary12,5×20 mm
Raster5 mm
Czas życia12000 h przy 105°C