10 Ohm 50W AHA50AFB-10R | Yageo | Sensim.pl
search
Rezystor 10 Ohm 50W 1% AHA50AFB-10R Yageo
MPN: AHA50AFB-10R
Brutto
W magazynie: 148
Ilość
Rezystor drutowy Yageo z radiatorem, zapewniający stabilność rezystancji 10 ohm +/-1% w zakresie temperatur od -55C do +275C oraz zdolność odprowadzania mocy 50W przy niskiej indukcyjności.
Parametr Techniczny Wartość / Specyfikacja
Rezystancja 10 ohm
Tolerancja 1 %
Moc 50W
Temperatura pracy -55C .. +275C
Wymiary 50x29x15,5 mm