0,01 ohm 3W SMS-R010-1.0 | Isabellenhutte | Sensim.pl
search
Rezystor SMD 0,01 ohm 3W 1% SMS-R010-1.0 Isabellenhutte
MPN: SMS-R010-1.0
Brutto
W magazynie: 83
Ilość
Rezystor SMD 2512 z niskim wspolczynnikiem temperaturowym (TCR <50 ppm/K) zapewnia stabilnosc rezystancji +/-1% w szerokim zakresie temperatur oraz zmiane nie wieksza niz 0,5% przy podgrzewaniu do 80 C.
Idealny do zastosowan w układach zasilania wysokiej mocy, filtracji sygnalow oraz w motoryzacji (AEC-Q200), gdzie wymagana jest niska indukcja (<3 nH) i wysokie moce (3W przy 110 C, 5W przy 70 C).
Parametr TechnicznyWartość / Specyfikacja
MPNSMS-R010-1.0
Rozmiar2512
Rezystancja0,01 ohm
Tolerancja1%
Moc przy 110 C3W
Moc przy 70 C5W
TCR<50 ppm/K
Indukcyjność<3 nH