12V 10A Przekaźnik T77S1D10-12 | TE Connectivity | Sensim.pl
search
Przekaźnik 12V 10A SPST T77S1D10-12 TE Connectivity
MPN: T77S1D10-12
Brutto
W magazynie: 500
Rabaty ilościowe
Ilość Cena jednostkowa
Ilość
Miniaturowy przekaźnik TE Connectivity T77S1D10-12 z cewką 12 V, rezystancją 320 Ω. Wytrzymałość mechaniczna 10 000 000 cykli, elektryczna 100 000 cykli przy przełączaniu 10 A przy 250 VAC. Wymiary 18.2 × 14.7 × 10.2 mm, przeznaczony do aplikacji przemysłowych i motoryzacyjnych, układów sterowania silnikami, systemów zabezpieczeń oraz automatyki. Kontakt SPST.
Parametr TechnicznyWartość / Specyfikacja
Napięcie cewki12V
Rezystancja cewki320 Ohm
Obciążalność10A przy 250VAC