Kondensator 22uF 450V B32774D4226K EPCOS - DC Link | Sensim.pl
search
Kondensator 22uF 450V B32774D4226K EPCOS
MPN: B32774D4226K
Brutto
W magazynie: 215
Pojemność22uF
Napięcie znamionowe450V
Tolerancja10%
ESR5,4mΩ
ESL30nH
Temperatura pracy-40°C do 105°C
Wymiary31,5×22×36,5 mm
Raster27,5mm