220uF 35V 35CE220AX | SUNCON | Sensim.pl
search
Kondensator 220uF 35V lowESR 35CE220AX SUNCON
MPN: 35CE220AX
Brutto
W magazynie: 182
Rabaty ilościowe
Ilość Cena jednostkowa
Ilość
Kondensator elektrolityczny low ESR zapewniający stabilność pojemności 20% w szerokim zakresie temperatur od -55°C do +105°C oraz niską impedancję 170mOhm przy 100kHz.
Idealny do filtracji zasilania w układach audio, zasilaczach impulsowych oraz aplikacjach wymagających wysokiej gęstości prądu tętnień (450mA RMS).
Parametr TechnicznyWartość / Specyfikacja
Pojemność220uF
Napięcie35V
Tolerancja20%
Impedancja (100kHz)170mOhm
Prąd tętnień450mA RMS
Temperatura pracy-55°C do 105°C
Wymiary8 x 10,2mm
Żywotność przy 105°C2000h